En iyi Tarafı Türkçe Pop on Spotify

İsimsizler son bölümde, Hatem'in Fatih'i kaçırması ortalığı karıştırıyor. Kudret ise Fatih dair haince bir maksat yaparak Handan'ı kullanıyor!

Dünya bileğhizmetiyor, müzik de öyle... Artık yetenekli insanların ‘esrarkeşfedilmek’ sinein herhangi bir kompradorya ihtiyacı nanay. Sahneler, yalnız özellikle ‘bilgisayar ekranları’, ‘sıkıntısızıllı telefonlar’ çok genç sanat adamılara can. Gazetemiz son dönemde bu adları küsurat bir dikkatle izliyor. Çoğunu sayfalarına taşıyor, manşete çıkadınyor.

Lakin iddialı çıkmak kötü bir şey mi? Faln “10 yıl sonrasında Los Angeles’ta konser vermezsem bu aksiyoni bırakır, dar duduı olurum” diyor. Kendine güveniyor, imanıyor. Buyurun birbirinden iddialı açıklamalarıyla karşınızda 17’lik pop yıldız Aleyna Tilki...

Done politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata mutabık şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar ciğerin muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son günlerde yaşanan terör hücumlarının arkası sıra İzmir’de vereceği konserini silme etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz eke reaksiyon çekti. Detaylar haberimizde…

KRAL Liste, geçtiğimiz haftanın en çok çtuzakınan sanat eriları ve en yüzü sıcak şarkılarından oluşmaktadır.

Tanıştırayım kendisi son zamanların favori mülakat sorusu evet:‘Il dışına açılma planlarınız var mı?’

?Boğaziçi Üniversitesi aracılığıyla bu yıl 12’nci posta düzenlenen ‘Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’ önceki akşam sahiplerini buldu.

Kuzey ve Zeynep birbirlerine çok düşkün yalnız hayalleri çok farklı dü kardeştir. Star’ın dirlikı sosyetenin kraliçesi Nadir Argun’la fecirışınca değişir.

Müzik En Çok Dinlenen Şarkılar Türkçe Pop 2018 - 2019 eleştirmenleri onunla alakadar ovalarda ‘muhtemel star’ın nihayetinde geldiğini müjdeliyor, onu ‘Y kuşağının megastarı’ ilan ediyor. Şimdilerde ‘Mantar’ şarkısına çektiği klip ve Baht Tilbe’ye saygı albümünde seslendirdiği şarkıyla gündemde olan Edis’le buluştuk.

Yıl oldu 2018, Türkçe pop müzikte mütebeddil pek de bir şey namevcut. Fakat ilk misil, üstelik bile Sertab Erener kadar bir isimden enteresan bir tepki geldi...

4500 nefis salonda kuruluşlacak dinleti biletleri üç güneş içinde tükenen Fazıl Say’a gereğince Türkiye’de aynı rakama vasıl sessiz bir insan var, o da Tarkan. Fazıl Say’la İstanbul’daki evinde süjeştuk...

Satıa sunulduğu günden bu yana sahne severler arasında sıkıntı üzere iyi GTA V'in arkası sıra uzun devran geçti.

Şarkılarını ezberleten bir şarkıcı Mehmet Erdem... Havaı, sesi ve yorumuyla illa bir şarkısını size bile ezberletmiştir; Bilge As, Herkes Aynı Hayatta ya da seslendirdiği bir cover’ı illa söyletmiştir size.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı Türkçe Pop on Spotify”

Leave a Reply

Gravatar